yangın söndürme sistemleri

Yangın Söndürme Sistemleri

Yangın Söndürme Sistemleri

    Yangın söndürme sistemleri içerisindeki hizmetlerimiz yangın merdivenleri, yangın kapıları ve otomatik yangın söndürme sistemleri uygulamalarıdır. Mevcut ve yeni inşa edilecek tüm binalarda yangın merdiveni uygulaması yasal açıdan zorunludur. Genel olarak Z tipi yangın merdiveni esas alınır. Ancak yapının durumu ve konumu uygun değilse dairesel ve makaralı merdiven seçeneklerini de uygulamaktayız.

Balgrup olarak konusunda uzman ve deneyimli ekibimizle kendi atölyemizde imalatını yaptığımız tüm projelerimizi Türkiye genelinde başarı ile uygulamaktayız.

Yangın söndürme sistemlerinin ayrılmaz parçası olan yangın kapıları alanında da fazlasıyla talep ve bu talebi karşılayacak üretim potansiyeline sahibiz. Yangına dayanıklı olacak şekilde ürettiğimiz yangın kapıları kullanılacak olan yapının ihtiyaçlarına göre çeşitlilik gösterebilir. Camlı, tek yada çift kanat, kasa çeşitleri, hidrolik aksamı, kilit farklılıkları ve yangına dayanıklılık süreleri açısından farklı özelliklerde  üretim yapmaktayız.

20 yıla yakın bir geçmişe sahip firmamız inşaat ve yangın güvenlik sistemleri alanında yeni firmalara esin kaynağı ve öncü olmuştur.

Tercih edilmemizin en önemli sebeplerinden biri işimizi hakkı ile yapabilmek adına müşterilerimizin tüm istek ve ihtiyaçlarını eksiksiz olarak ve mükemmele yakın sonuçlarla karşılama becerimizdir.

Yangın Söndürme Sistemleri Uygulanışı

İnşaat sektöründe günümüzde en fazla tercih edilen malzemelerden biri de çeliktir. Kullanım alanının geniş olması, uzun ömürlü kullanım ve diğer uygulamalardan daha güvenli olması sebebiyle daha çok tercih edilen çelik konstrüksiyonu yapının amacına ve ihtiyaçlarına göre projelendirip uygulamaktayız.

Firmamız BalGrup olarak kurulduğumuz ilk yıllardan bu yana çalışma arkadaşlarımızı en iyilerden seçtik. Mükemmele ulaşabilmek için birçok seminer ve eğitime dahil olduk. Uzun yıllarımızı alan bu tecrübe ve ustalık becerilerini firma itibarımızı korumak adına her zaman en üst seviyede tutmayı başardık.

Tüm inşaat sektöründe olduğu gibi dahil olduğumuz yangından korunma sistemleri alanında da hiçbir uygulama deneme yada 2. bir seçeneği içerecek şekilde yapılamaz. Kaliteli malzeme kullanılmadan ve standartlara uygun imal edilmemiş bir yangın merdiveni olası bir yangın, deprem yada saldırı esnasında hayat kurtarmaktan çok daha büyük facialara sebep olabilir.

BalGrup ailesi tüm bu önemli noktalar ışığında başladığımız her projeyi büyük bir titizlikle değerlendirip, sizlerin can ve mal güvenliğini sağlamak adına son derece özveriyle profesyonel hizmet vermekteyiz.

Yangın Söndürme Sistemleri

Yangın söndürme sistemleri ile ilgili öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiyi bize ulaşarak uzman ekibizden alabilirsiniz.
- 0216 335 55 61