çelik çatı ve çelik kontrüksiyon

Çelik Çatı ve Çelik Konstrüksiyon

Çelik Çatı ve Çelik Kontrüksiyon

Şirketimiz 20 yıla yakın süredir bütün Türkiye genelinde çelik çatı ve çelik konstrüksiyon ile ilgili imalat ve montaj yaparak başarılı projelerde kendini başarıyla göstermiştir.

Çelik Çatı ve Çelik Kontrüksiyon Uygulanışı

Firmamız olarak tüm hafif çelik ürünlerimizi alanında uzun yıllar boyunca deneyimi olan uzman ekibimizle kendi atölyemizde üretmekteyiz.
Ürünlerimizde kullanmış olduğumuz malzemeleri tedarik ettğimiz firmalar ile uzun yıllardır istikrarla ve güven içinde çalışmaktayız.

Emniyetin ve güvenin esas alındığı bu sektörde sizlerin ve kendi çalışanlarımızın güvenliğine verdiğimiz değer ile en iyi niteliğe sahip malzeme ile incelikli ve hassas işçiliği birleştirerek ortaya çıkardığımız projenin mükemmel olmasını hedefliyor ve bunu sağlıyoruz.

Çelik yapı dizaynı estetik ve kreatife fazlasıyla açıktır. Şekil alabilme özelliği neredeyse sınırsızdır. Bundan dolayı hedeflenen projedeki yapı, çelik materyaller kullanılarak pek çok şekilde uygulanabilir.

Çelik taşıyıcı yapı depreme dayanıklıdır. Yapının fonksiyonuna ve önemine göre deprem dayanımlı tasarım yapılır. Burada öncelik sırasına göre amaçlanan: göçmeyi önlemek, can ve mal kurtarmak ve olabiliyorsa yapıyı daha sonra tamir ederek kurtarmak ve işlevselliktir.

Çelik konstrüksiyon detayları ve çelik konstrüksiyon hesabı oldukça hassasiyet isteyen bir çalışmadır.

Çelik konstrüksiyon montaj ve imalatı yapının kullanım amacına uygun bir biçimde özenle yapının kullanım ömrü fazlasıyla uzun ve işlevselliği tam yerinde olacaktır.

Çelik Yapılar Hakkında

Firmamız olarak çelik çatı ve çelik konstrüksiyon projelerimizi konusunda uzman mühendislerimizle büyük bir titizlikle amacına uygun ve işlevselliği bozulmayacak bir kalitede yapmaya özen gösteririz.

Çelik konstrüksiyon yapı kullanım alanı oldukça geniştir. Çelik konstrüksiyon atölyeler, uçak hangarları, gibi pek çok yapıda işlevselliği açıdan en önemli tercih sebebidir.

Çelik çatı oldukça uzun ömürlü, homojen, uygulanması kolay, maliyeti düşük, hasarsız üretime olanak sağlayan sistemlerdir.

Her türlü iklim koşulu altında kolayca ve kısa sürede güvenli bir imalat ve montajlama olanağına sahip bir sistemdir. Diğer yapı türlerinden daha hafif, ekonomik ve deprem gibi büyük afetlere çok daha fazla dayanıklıdır.
Çelik geri dönüşüme olanak sağlaması sebebiyle günümüzde çok daha fazla tercih edilmektedir.

Ayrıca yapı bileşenlerinin hafif olması sebebiyle deprem kuvvetlerine daha az maruz kalırlar ve binaya gelen yükün azalmasını sağlarlar. Bundan dolayı, betonarme veya çelik konstrüksiyon binaların çatılarında da çelik konstrüksiyon çatı sistemleri tercih edilmektedir

Firmamızın bütün ürünlerinin üretimi kendi atölyemizde yapılmaktadır. Ekibimizde çalışan her arkadaşımız tamamen kendi uzmanlık alanları dahilinde üretim yapmaktadır. Kullandığımız malzemeleri tedarik ettiğimiz firmalar ise yıllardır hiçbir aksaklık ve sorun yaşamadan çalıştığımız dostlarımızdır.

Sizlerin güvenliği esas alınması gereken bu sektörde siz müşterilerimizin ve ekibimizin isteklerine, en iyi kalitedeki malzemeyle usta işçiliği birleştirerek işin mükemmel olmasını hedefliyor ve sağlıyoruz.

Uygun Fiyata Çelik Çatı ve Çelik Kontrüksiyon

Çelik çatı ve çelik kontrüksiyon sistemleri ile ilgili öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiyi bize ulaşarak uzman ekibizden alabilirsiniz.
- 0216 335 55 61