z yangın merdiveni

15 Yılı Aşkın Tecrübe

15 Yılı Aşkın Tecrübe

Firmamız yaklaşık olarak 15 yıldır inşaat , dekorasyon, yangın merdiveni ve yangın kapısı sektöründe ferforje işçiliği alanında piyasada oldukça başarılı çalışmalar yapmıştır. Uygulamamızı istediğiniz projeyi bize getirin, isterseniz detayları siz belirleyin yada projeye göre tasarımını biz yapalım. Projemiz sonucunda ortaya çıkacak olan ürün tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek ve ayrıca da bir sanat eseridir.

Demir madeninin sağlamlığı ile yapıların sadece güzel gözükmesine değil aynı zamanda güvenliğini sağlamak amaçlıda tasarlanabilir. Feforje pencere ve dış kapı korumalığı ve ferforje merdiven korkuluğu gibi güvenlik gerekebilecek bütün alanlarda kullanılabilir.

Ferforje imalatı son derece ustaca ve incelikli bir işçilik ister.

Ferforje demirin ciddi bir emekle ustaca dövülerek sanat eseri haline gelmiş şeklidir. Görsel güzelliğinin yanında dayanıklı, uzun ömürlü ve bakımının da çok kolay olması sebebiyle pek çok yapıda iç ve dış dekorasyonda fazlasıyla tercih edilmektedir.

Balgrup Yangın Güvenlik Sistemleri

Firmamız olarak ferforje işçiliğini pek çok alanda uygulama becerisine sahibiz. Ferforje kapı ve merdivenler, bahçe, ferforje balkon ve merdiven korkulukları, ferforje masa sandalye, aplik, şamdan, ferforje ayna ve fener gibi birçok üründe siparişlerinizle özel üretimimiz vardır. Üretimlerimiz atölyemizde ferforje yapımı konusunda uzman olmuş ustalarımız tarafından ince bir el işçiliği ile yapılmaktadır. Kalite ve estetiğin birleştirildiği ferforje uygulamaları pek çok yapının iç ve dış görünümüne güzellik katmaktadır.

Balgrup firma adının inşaat alanında temel sayılabilecek pek çok uygulama çeşidinde geçmesi öncelikle daha fazla insana ulaşıp daha fazla ihtiyacı yerine getirmek isteyişimizden kaynaklanmaktadır.

Yangın söndürme sistemlerinde ve ferforje işçiliğinde olduğu gibi bina güçlendirme, tadilat dekorasyon ve sıhhi tesisat uygulamalarında da tercih edilen bir firmayız.

Bina güçlendirme ve zemin iyileştirme uygulamalarımızda yapının detaylı projesi ve tüm ihtiyaçları gözetilerek sistemli bir çalışma yapmaktayız. Her türlü deprem, erozyon gibi doğal afetlere karşı koruma amaçlı olduğu kadar yıpranmış olan binaları iyileştirme ve ömrünü uzatma ve dayanıklı olmaları odaklı çalışmalar yapmaktayız.

Sunmuş olduğumuz tüm hizmetleri güvenirlik, yaratıcılık ve yenilikçi misyonumuz ile yerine getirmekteyiz. Tüm Türkiye çapındaki mükemmele yakın bir seviyede başardığımız projelerimizin yanında özel sipariş ile yurtdışına da ihraç ettiğimiz ürünlerimizin taleplerindeki artışı özverili, işinde en iyi olan ustalarımızla disiplinli çalışma sistemimize borçluyuz.

BalGrup olarak misyonumuz;

  • Çevreye ve doğaya saygılı bir çalışma prensibiyle hareket etmek.
  • Maliyetleri olabildiğince düşürerek iş verimliliğimizi arttırarak müşterilerimize kolaylıklar sağlamak.
  • Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda verilen şartname ve standartlara uygun projeler tasarlamak.
  • İmzamızı attığımız bütün işlerde halkımızın ve ülkemizin gelişimini hedefleyip girdiğimiz her ortamda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek.
  • Mükemmel sonuçlar elde edebilmek adına disiplinli ve verimli çalışmak, sektörümüzde sürekli gelişme ilkesine göre ilerleme kaydetmek.
  • Projelerimizin uygulama aşamasında müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlık ve iş güvenliğini gözeterek olabilecek her türlü kazayı minimuma indirmek.

Uygun Fiyata Yangın Merdiveni

Yangın merdiveni ve tüm yangın söndürme sistemleri ile ilgili öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiyi bize ulaşarak uzman ekibizden alabilirsiniz.
- 0216 335 55 61