Tüm Türkiye’de yaklaşık 15 yıl gibi bir süredir başarıyla hizmet veren firmamız yoğun talepler doğrultusunda 2012 yılından itibaren Türkiye’nin bütün illerinde de aktif çalışma içerisine girmiştir. Yangın merdiveni ve yangın kapısı imalatı yapan birçok şirket arasından en güvenilir ve en kaliteli işçiliğe sahip firmamız aynı zamanda sizlere uygun fiyatlarla hizmet vermekten mutluluk duyar.

Firmamız yangın merdiveni imalatı ve yangın kapısı imalatı yanı sıra çelik çatı sistemleri, çelik konstrüksiyon, sprinkler sistem, ferforje işçiliği, polikarbon, sıhhi tesisat, tadilat dekorasyon ve bina güçlendirme alanlarında da piyasanın takdir gören ve en çok aranılan firmalarından biridir.

   Fiyatlarımızdaki ucuzluk, birlikte çalıştığımız tedarikçilerimizin uzun yıllardır piyasada var olması ve daha önemlisi tüm ürünlerimizin kendi imalatımız olmasından kaynaklanmaktadır. Dinamik ve usta ekibimizle birlikte metalürji ve inşaat mühendisi arkadaşlarımızın ortak hedefi sizlere alabileceğiniz en nitelikli ve uygun fiyatlardaki projelerimizi başarıyla sunmaktır.

   Bilindiği üzere artık ülkemizde içerisinde insan barındıran her yapıda yangın merdiveni bulunması zorunlu hale gelmiştir. Yasaların uygun gördüğü bu zorunluluk bazı hassas noktalar ile detaylandırılmıştır. Yangın merdiveni yapımı kullanım amacından dolayı özel bir merdiven türüdür.

Diğer merdivenlerden ayrılan en önemli özelliği, imalatında kullanılan malzemelerin son derece dayanıklı olması ve işlevselliği açısından konumunun ve montajının ciddi bir titizlikle yapılmasıdır. Müşterilerimizin can ve mal güvenliğini ön planda tutarak hazırladığımız tüm projeleri mükemmele yakın bir başarıyla bitirdiğimizi söylemekten ayrıca bir gurur duyarız.

   Karadeniz bölgesindeki bütün illerimizde çeşitli projelere imza attık. Okul, hastane, sağlık ocağı, kamu binaları, kültür ve spor merkezleri, yerleşim binaları gibi birçok yapıda binlerce yangın merdiveni, çelik konstrüksiyon ve sprinkler sistem projesinin sahibiyiz.

   İstanbul’da başladığımız bu hizmeti yurdumuzun her yanına taşımak uzun ve zorlu bir yolculuk oldu bizim için. Ancak edinmiş olduğumuz deneyimlerimizle 2015 yılı itibariyle ilgili olduğumuz sektör içinde piyasadaki en aranılan firma olmayı başardık. Şirketimiz bünyesinde sizin istek ve beklentileriniz doğrultusunda uzman ekibimizle tasarlayıp uyguladığımız tüm çelik yapıların sağlamlılığı, işlevselliği ve güvenliği firmamız tarafından taahhüt edilir.

Detaylı bilgi almak için lütfen irtibat numaralarımızdan bize ulaşın. Uzman ekibimiz sormak istediğiniz her sorunuza profesyonel cevaplar verecektir.

   Günümüzde gelişen teknolojiyle ve modern bir ülkede yaşamanın en önemli gereksinimi bilinçli bakış açısına sahip bireyler olabilmektir. Bu bilinçli bakış açısıyla ile sizin, müşterilerinizin yada ailenizin olası bir yangın, afet yada saldırı esnasında can ve mal güvenliğini sağlamak bizim görevimizdir.

Ekiplerimiz sizlerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda bizden talep ettiğiniz hizmetleri sizlere en iyi şekilde sunmak için özel olarak seçilmiş ve eğitilmişlerdir. Bulunduğunuz il yada ilçe neresi olursa olsun bizimle irtibata geçmeden karar vermeyin.