Ferforje

Ferforje

Ferforje demirin ciddi bir emekle ustaca dövülerek sanat eseri haline gelmiş şeklidir ve imalatı son derece ustaca ve incelikli bir işçilik ister. Görsel güzelliğinin yanında dayanıklı, uzun ömürlü ve bakımının da çok kolay olması sebebiyle pek çok yapıda iç ve dış dekorasyonda fazlasıyla tercih edilmektedir.

Demir madeninin sağlamlığı ile yapıların sadece güzel gözükmesine değil aynı zamanda güvenliğini sağlamak amaçlıda tasarlanabilir. Pencere ve dış kapı korumalığı ve merdiven korkuluğu gibi güvenlik gerekebilecek bütün alanlarda kullanılabilir.

Firmamız yaklaşık olarak 20 yıldır inşaat ve dekorasyon sektöründe piyasada oldukça başarılı çalışmalar yapmıştır. Uygulamamızı istediğiniz projeyi bize getirin, isterseniz detayları siz belirleyin yada projeye göre tasarımını biz yapalım. Projemiz sonucunda ortaya çıkacak olan ürün tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek ve ayrıca da bir sanat eseridir.

Günümüzde marka sahibi olmuş hemen hemen bütün şirket ve kurumların yapılarında ve dekorasyonlarında Ferforje ürünleri bir prestij göstergesi olarak kullanılmaktadır. Göze hoş gözüken estetik açıdan üst seviyede olan mekanlar tasarlamak amacıyla masa, sandalye, şamdan ve aydınlatma elemanları gibi pek çok şekilde kullanılmaktadır. Ayrıca mermer, ahşap ve cam gibi ürünlerle kombine edildiğinde de son derece güzel sonuçlar verir.

Ferforjelerin Kullanışı

Ferforje emniyet kapıları olarak da gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Görsel olarak güzellik katmasının yanı sıra sağlamlığı ve uzun ömürlü olmasından dolayı giriş kapıları ve garaj kapısı uygulamaları fazlasıyla tercih edilmektedir.

Ferforje giriş kapısı modelleri ferforje imalatçıları tarafından en çok talep gören ürünlerdir. Ferforje modelleri uygulanırken malzeme fiyatları üstüne eklenen esas fiyat işçiliktir. Ürünler uygulanırken maliyet pek değişmez ve oldukça da uygundur. Ancak tamamen el işçiliği ile hazırlandığı için üreticiler fiyatı istenen modelin zorluğuna ve detayına göre işçilik üzerinden değerlendiriler.  Kısacası fiyatlar, modeller ile değişiklik gösterebilir.

Dekorasyon alanında günümüzde çokça tercih edilmektedir. Birçok büyük firma, oteller dekoratif ürünler kullanarak dekorasyonlarına çeşitlilik ve görsellik katmıştır.

Firmamız olarak bir çok alanda uygulama becerisine sahibiz. Kapı ve merdivenler, bahçe, balkon ve merdiven korkulukları, masa - sandalye, aplik, şamdan, ferforje ayna ve fener gibi birçok üründe siparişlerinizle özel üretimimiz vardır.

Üretimlerimiz, atölyemizde ferforje yapımı konusunda uzman olmuş ustalarımız tarafından ince bir el işçiliği ile yapılmaktadır. Kalite ve estetiğin birleştirildiği ferforje uygulamaları pek çok yapının iç ve dış görünümüne güzellik katmaktadır. Sunmuş olduğumuz tüm hizmetleri güvenirlik, yaratıcılık ve yenilikçi misyonumuz ile yerine getirmekteyiz. Tüm Türkiye çapındaki mükemmele yakın bir seviyede başardığımız projelerimizin yanında özel sipariş ile yurtdışına da ihraç ettiğimiz ürünlerimizin taleplerindeki artışı özverili, işinde en iyi olan ustalarımızla disiplinli çalışma sistemimize borçluyuz.

Uygun Fiyata Yangın Merdiveni Sistemleri

Yangın Merdiveni ve tüm yangın söndürme sistemleri ile ilgili öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiyi bize ulaşarak uzman ekibizden alabilirsiniz.
- 0216 335 55 61